KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15685303
nr 1568 5303
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 102/125, "Islossning, Tegsbron". Bildmått: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
600 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:32:37
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)